Produktų perkėlimas iš taško A į tašką B buvo veikla daug anksčiau nei žmonija išrado ratą. Nors pagrindinis tikslas buvo gabenti gaminius iš vieno taško į kitą, prabėgus tūkstančiams metų, šiandien tarptautinio pervežimo paslaugos teikiamos atsižvelgiant į daugelį dalykų, tokių kaip tarptautinės prekybos reglamentavimas, poveikis aplinkai ir efektyvumas.

Logiva seka pokyčius logistikos srityje ir, atsižvelgdama į klientų poreikius, teikia efektyvias ir aplinką tausojančias tarptautinių pervežimų paslaugas.

Be pervežimų keliais, Logiva teikia greitas, ekonomiškas ir aplinką tausojančias tarptautinio pervežimo paslaugas, įskaitant jūrų, oro, geležinkelių ir intermodalinius sprendimus.

Krovinių pervežimas: iš/į Turkiją – Logivos kompetencija

Dėka savo ekspertų, turinčių daugiau nei 10 metų patirtį logistikos sprendimuose iš Turkijos į Lietuvą, Logiva siūlo neprilygstamas krovinių pervežimo paslaugas iš Turkijos į Lietuvą, Latviją ir Estiją.

Turite problemų dėl siuntėjo? Ar turite bendravimo problemų? Nežinote, kokius dokumentus reikia sutvarkyti atliekant importo-eksporto operacijas? Jokiu problemu.

Turkiškai, lietuviškai, rusiškai ir lenkiškai kalbančios komandos dėka Logiva puikiai atlieka pasirūpina Jūsų siuntomis tiek iš Turkijos į Baltijos šalis, tiek iš Baltijos šalių į Turkiją.

Dėl Logivos krovinių gabenimo iš Turkijos sprendimų galite kreiptis el.paštu turkey@logiva.lt arba skambinti tel. +37060766264